Boty pro muže a ženy
 
Home >  Shipping & Returns

Shipping & Returns

Objednávky může trvat 24-36 hodin zpracovat. Jakmile je vaše objednávka zpracována, obdržíte upozornění e-mailem sledovací číslo nákladu. Všechny standardní dodávky, kdy email začíná. Všechny objednávky musí být doručeny v zemi, kde se zákazník žije v týdnu. Nicméně, pokud žijete ve více venkovských oblastech, to může trvat déle. Mezinárodní objednávky může být udržována kostýmů, bohužel, tato zpoždění jsou mimo naši kontrolu, poskytnout veškerou možnou pomoc a náhradu těchto problémů.

Jednoduché vrácení zboží do 60 dnů
Zavázali jsme se k vaší plné spokojenosti. Máte-li nejste z nějakého důvodu se vám ke koupi zcela spokojeni, mohou do šedesáti (60) dnů po obdržení zásilky (y) pro plnou náhradu ceny produktu a souvisejících daní vy.

Výměna přijetí nebo kreditní kartou nebo na bankovní kreditní kartou, prosím, na vědomí, že veškeré výnosy a výměn, nové, musí být nepoužité av novém stavu s originálními značkami a samolepek. Navrhované cílené projekty, špinavé nebo chybějící štítky budou vráceny kupujícímu na své náklady, a bude vydáno vrácení peněz.

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, nezapomeňte nám poslat e-mail!

Back
Copyright @2019 www.janafilasova.cz. Objednat nyní ušetřit 50%